Kā blefot pokerā: pamācība iesācējiem

Jūsu acu skatieni satiekas pāri pokera galdam. Tavs pretinieks palielina likmes. Uz spēles liktā nauda tiek palielināta, parādās lielas naudas summas. Tas ir spēcīgs gājiens. Vai viņš blefo? Vai viņam ir pokera pazinēja izskats? Šis nav rets gadījums, taču diemžēl šis gadījums ir neprecīzs, jo labākie pokera spēlētāji reti blefo.

Godīgi sakot, uz spēles tiek liktas pārāk lielas naudas summas un ar blefošanas palīdzību ātri vien var visu pazaudēt. Tā kā par blefošanas mākslu apkārt ir pārāk daudz neprecīzas informācijas, daudzi spēlētāji nesaprot, kā pareizi tas ir jādara. Tiesa, kad to dara mazās devās, tas var nest lielu labumu tavai spēlei. Mēs tev iemācīsim kā blefot pokerā, un tu ātri iegūsi Leidijas Gagas pokera seju!



Kas ir blefošana?

Pirmkārt, apskatīsim pašu pamatus. Kas ir blefošana? Būtībā blefs ir jebkāda veida maldināšana, ar kuru jūs nodarbojoties pokera spēles laikā, sākot ar to, ka lieciet domāt, ka vāja kombinācija šķiet spēcīga un beidzot ar pretējo, ka spēcīga kombinācija šķiet vāja.

Kopumā ir trīs veidu blefi:

  • Aukstais blefs: šāds veids pazīstams lielākajai daļai cilvēku. Šajā brīdī jums nav nekādu izredžu uzvarēt, ja vien jūs spējat pārliecināt pretinieku nomest kārtis. Lai to izdarītu, jums būs nepieciešama diezgan laba pokera seja.
  • Ātrais blefs: visparastākais blefa veids. Kad neviens no spēlētājiem nav licis uz spēles lielu naudas daudzumu un ir liela iespējamība, ka lielākā daļa dalībnieku atmetīs kārtis, kad ienāks liela likme, ātrais blefs var palīdzēt jums uzvarēt vidēji lielu naudas summu.
  • Daļējs blefs: šis būtībā ir tāds blefs, kad jums ir iespējams uzvarēt, ja būtu jūsu kārta. Labākie pokera blefi mēdz būt tieši šādi.

Kā blefot pokerā

Šķiet vienkārši, vai ne? Tomēr tā nav. Pieredzējuši pokera spēlētāji ir pazīstami ar dažādu veidu blefu. Šeit daži padomi, kas ļaus palīdzēt uzlabot blefa spēli.

Izstrādājiet pareizo galda tēlu. Tam, kā cilvēki tevi uztver pie galda, ir liela nozīme tam, cik veiksmīga ir tava blefa stratēģija. Ja piekopjat saspringtu un agresīvu spēli, jūsu blefs ir daudz ticamāks. Tomēr, ja jūs izmantojiet “call” pie katras izdevības, cilvēki daudz mazāk ticēs jūsu blefam. Svarīgi apzināties, ka blefam jāsaskan ar jūsu veikto likmju vēsturi. Ja tā ir, tad krietni vieglāk būs pārliecināt cilvēkus par tā īstenību.

Blefs no spēcīgas pozīcijas uz galda. Labākie pokera blefi nāk brīdī, kad jūsu pozīcijas spēlē ir labas. Spēja redzēt, kā cilvēki reaģē visa raunda laikā, ir labs veids, kā noteikt, vai blefs ir pareizais gājiens tajā brīdī.

Blefojiet īstajā laikā. Ir labi un slikti brīži blefošanai. Tiek uzskatīts, ka blefošana spēles sākumā ir slikts solis, jo priekšā vēl ir gara spēle. Blefs pēc flopa, kad atrodaties vēlā pozīcijā, var būt lielisks brīdis blefošanai, it īpaši, ja uz galda nav lielas aktivitātes.

Savas blefa likmes nosakiet atbilstošas. Ja jūs tikai tagad sākat mācīties blefot pokerā, šis ir svarīgs padoms kā rīkoties. Jums jācenšas likt tik daudz, lai pārliecinātu pretiniekus atmesties. Galvenais jautājums ir: cik daudz ir pietiekami? Vissvarīgākais faktors, kas jāapsver, ir potenciālā laimesta lielums. Ja veicat pārāk zemu likmi, jūsu pretinieks var izmantot “call” opciju, lai redzētu, kas jums ir, savukārt, ja liekat pārāk lielu summu, jūs riskējat ar lielu daudzumu par salīdzinošu mazu laimestu.

Precīzi novērtējiet savus pretiniekus. Ja spēlētājs paaugstina likmi kopā ar jums, ir svarīgi, lai jūs varētu novērtēt viņa kāršu stiprumu. Ja viņš bija oriģinālais cēlājs pēc flopa, viņš varētu arī nemānīties, taču, ja tas noticis tikai likmju palielināšanas dēļ, viņa kombinācija varētu arī nebūt īpaši spēcīga.

Zini, kad doties prom. Ja jums pretiniekos ir spītīgs spēlētājs, kurš turas kopā ar jums, tad jums vienkārši jāsamierinās, ka kādā brīdī būs jādodas prom. Jums var rasties kārdinājums izmest pēdējo, taču lielo likmju, lai pārliecinātu viņu atmest, taču tas reti dod vēlamo efektu. Vienkārši atzīmējiet savā atmiņu kladē šo un mācieties no pieredzes.



Kā pateikt, kad kāds blefo

Lielākā daļa spēlētāju īsti nesaprot, kā pokerā blefot, kas nozīmē, ka ir vairāki veidi, kā jūs varat iegūt virsroku:

  • Mēģiniet atrast viņa pokera tēlu. Ķermeņa valodas eksperti liks jums pievērst uzmanību jebkurai fiziskai darbībai, ko spēlētājs dara. Nav nozīmes tam, ko viņš dara: vai viņš spēlē ar saviem žetoniem vairāk nekā parasti, kaut ko dara ar rokām vai vienkārši dara kaut ko neparastu. Tas viss var būtiski, lai saprastu, vai spēlētājs blefo. Spēles laikā pievērsiet uzmanību citu uz galda sēdošo cilvēku fiziskajām darbībām. Tas varētu atmaksāties ilgtermiņā!
  • Uzņem laiku, ko pretinieks pavada, lai veiktu likmi. Tas īpaši attiecas uz tiešsaistes pokeru, kur nav iespējams redzēt cilvēkus sejā, līdz ar to arī nekādas viņa ķermeņa darbības. Ja jūsu pretiniekam nepieciešams ilgs laiks, lai izmantotu “call” vai palielinātu likmes, viņam var būt grūtības izdomāt nākamo gājienu, kas pats pat sevi liecina par blefu. Tajā pašā laikā jābūt uzmanīgam, jo viņi var izmantot Holivudas principu un dramatizēt savu spēli, lai gūtu papildu ieskatu tajā, kas notiek pretinieku kārtīs.

Vai jūs domājat, ka esat labs blefotājs? Laiks ar naudu pierādīt, ka esat tam gatavs. Pārbaudi savas prasmes kādā no “Betsafe” tiešsaistes pokera spēlēm.